Kobiecość w modzie

Moda na ubrania podkreślające kobiecość co rusz zatacza koło i odzyskuje popularność. W miarę upływu czasu pojawiają się i zanikają przelotne trendy na ubrania ukrywające lub maskujące kobiece wdzięki. Podkreślanie kobiecości w ubiorze zostaje, bo jest ona klasyczna i ponadczasowa. Poza tym pasuje każdej kobiecie. Na czym więc opiera się klasyka kobiecej garderoby?  

Odpowiedź jest prosta. Elementem stroju, który można śmiało nazwać filarem kobiecości jest sukienka.
Dobrze skrojona i idealnie dopasowana do sylwetki zawsze świetnie podkreśli kobiecą figurę. Styl w jakim występuje ten rodzaj garderoby jest już sprawą drugorzędną. Czy to sukienka w stylu formalnym czy boho, a może retro, tak naprawdę jest to nieważne. Wystarczy sama forma tego tak bardzo typowego dla kobiet stroju, by kobiecość została odpowiednio podkreślona.

Oczywiście sukienka, by dobrze leżała musi być dopasowana do figury. Warto przyjrzeć się i krytycznie ocenić własne możliwości, by umieć wyeksponować to, co warte podkreślenia i ukryć to, co należałoby zamaskować. Marka Top Secret sukienki tworzy biorąc na warsztat różne typy kobiecej sylwetki. Taki rodzaj figury jak np. klepsydra dobrze podkreśli obcisła ołówkowa sukienka. Z kolei typ gruszki najlepiej będzie wyglądał z rozkloszowanym dołem sukienki.

Duży wybór sukienek jakie oferuje Top Secret potwierdza, że ten rodzaj ubioru ma wiele do zaoferowania praktycznie każdej kobiecej sylwetce. Rozmiar czy waga są tu nieistotne, każda kobieta znajdzie coś dla siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *