Jak nosić legginsy?

Legginsy – od kilku lat nieprzerwanie modne – należą do dość problematycznych części garderoby. Odpowiednio dobrane i zestawione z resztą stroju mogą dać zachwycający efekt, ale mogą też, niestety, stać się przyczyną wielu modowych wpadek.

damskie leggisny CorneliaCzy każda kobieta może nosić legginsy? Nie da się ukryć, że jest to element stroju bezlitośnie ukazujący wszelkie niedoskonałości figury i niechciane fałdki. Panie w większym rozmiarze nie muszą jednak całkowicie rezygnować z legginsów. Jeśli jednak natura obdarzyła je obfitymi biodrami i udami, legginsy warto zestawić z dłuższą, sięgającą do pół uda tuniką, która zasłoni najbardziej problematyczne obszary.

Nawet Panie o nienagannej sylwetce powinny łączyć legginsy z górą zakrywającą pośladki. Legginsy to nie spodnie i, choć opięta nimi zgrabna pupa może wyglądać niezwykle seksownie, łatwo przesadzić i osiągnąć mało elegancki efekt. Aby osiągnąć ładny i pociągający wygląd, nie trzeba od razu odsłaniać wszystkich swoich atutów – to, co zasłonięte, o wiele mocniej działa na wyobraźnię!

Przy zakupie legginsów baczną uwagę należy zwrócić też na kolor. Legginsy zbyt jasne, szczególnie beżowe, białe lub cieliste, mogą stworzyć wrażenie nagiej skóry – i w efekcie stylizacja wyglądać będzie na… pozbawioną dołu. Lepiej wybierać bezpieczniejsze, ciemniejsze kolory.

Panie niewysokie, a także te o tęższych łydkach, unikać powinny legginsów o długości 3/4 – taka długość optycznie skraca i poszerza nogi.

Przy zastosowaniu się do kilku powyższych rad, każdej z Pań bez problemu uda się osiągnąć olśniewający wygląd!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *